45 yıllık ticari tecrübesi ve bünyesinde bulunan 8 şirket 14 marka ile 1200 den fazla çalışanı bulunan, ülkemiz ekonomisinin lokomotif şirketlerinden TANIŞLAR GRUP her geçen gün gücüne güç katarak büyümeye devam etmektedir.

Bu büyümeye, geleceğin sektörü olan E Ticaret ve E İhracat sektörlerinde AS İNŞAAT TAR. HAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile siz değerli müşterilerimize yepyeni bir alışveriş deneyimi sunmak üzere dahil olduk.

Misyonumuz

Firmamız, günümüzde öne çıkan temel insani ihtiyaçları, doğru fiyatlarla müşteri açısından kârâ dönüştürmeyi, en ileri teknolojilerin kullanılarak eksiksiz proje yönetimi ile müşteri memnuniyeti sağlamayı gaye edinmiştir.

Vizyonumuz

Önümüzdeki yıllarda E Ticaret ve E İhracat sektörlerinde ilk sıralarda yer almayı vizyon olarak benimsemiştir.

Vizyonumuzu ve misyonumuzu gerçekleştirebilmek amacıyla aşağıdaki ilkeleri politikamız olarak ilke edindik.

Müşteri Memnuniyeti:

Müşterilerimizin memnuniyeti faaliyetlerimizin odak noktasıdır.

Sürekli İyileştirme:

Satışını yaptığımız tüm ürünlerde sipariş aşamasından teslimat sonrasına kadar tüm süreçleri en başından detaylı olarak analiz eder, uygunsuzluklar ortaya çıkmadan giderir ve sistemimizi sürekli iyileştirmeye çalışırız. Sektördeki teknolojik yenilikleri ve olanakları yakından takip ederek sistemimizde bu yeniliklerin kullanılmasını sağlarız.

Kanunlara ve Mevzuatlara Uyum:

Tüm faaliyetlerimizi ilgili yasa ve yönetmelikler kapsamında, hukuk kuralları çerçevesinde yürütürüz. Yüksek Nitelikli Çalışanlar: Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna vâkıf, bilgili, işini seven, yaptıkları işten sorumluluk ve gurur duyan, nitelikli ve hedef odaklı istekli bir ekip olarak çalışırız.